فرصت استثنایی کسب و کار اینترنتی href="http://richgoptr.com/pages/index.php?refid=behnoosh">richgoptr.com fmptr.comgenuineptr.compaypermails.comroyalptr.com
کد نمایش آب و هوا کد نمایش آب و هوا

مترجم سایت

مترجم سایت

مثبت انگاری ذهنی - جوانان
X
تبلیغات
رایتل

مثبت انگاری ذهنی

شنبه 24 اردیبهشت‌ماه سال 1390

پرورش ذهن به سمت مثبت گرائی از ویژگیهای مهم دست یازیدن به زندگی بهتر است. و باور و اعتقاد
به اینکه، زمان در حال گذر است، و هر چه امروز بکاری ، فردا آنرا درو خواهی کرد. وباید دانست فکر
مثبت تن آدمی را نیز بسمت سلامت بیشتر رهنمون می سازد، و افکار پوچ و منفی خود به خود بیماری زا هستند . اثر ذهن مثبت بقدری تعیین کننده است که حتی میزان طول عمرآدمی تا حدودی به آن بستگی دارد ، تحقیقات به عمل آمده از مردم قبیله ایکه با دیگران رابطه ای نداشتند، ودارای عمر طولانــی بیش از صد سال بوده اند نشان داده است، زمانیکه با قبایل دیگرکه متوسط عمر هفتاد ساله داشته اند ، رابطه برقرار می کنند، آنها نیز به این باور می رسند که عمرمتوسط حدود 70 سال است، و بدون اینکه هیچ پارامتری در زندگی آنها تغییر یابد، در اثراین باور و ذهنیت، به عمر متوسط 70 ساله میرسند، شروع به مردن می کنند. و باز طــی آزمایشاتی که در سرای سالمندان، بر روی دو گروه الف و ب سالمند انجام شده است ، گروه الف را ازنظــر باور ذهنی ورزش بدنی داده اند و بعد از مدتی بطور نسبی متوجه شدند که ماهیچه های گروه الف قوی تر از گروه ب شده است، بدون اینکه از نظر سن وغذا،دو گروه با یکدیگر تفاوت می داشتند.
بنابراین تقویت ذهن به سمت مثبت نگریستن همه امور آدمی را وا میدارد که اعتماد به نفس بیشتری پیدا کند و خود را قویتر احساس نماید و همین مسئله باعث پیروزی بر ناکامی های روز مره می گردد.