فرصت استثنایی کسب و کار اینترنتی href="http://richgoptr.com/pages/index.php?refid=behnoosh">richgoptr.com fmptr.comgenuineptr.compaypermails.comroyalptr.com
کد نمایش آب و هوا کد نمایش آب و هوا

مترجم سایت

مترجم سایت

مودرمانی با میوه های یخچالی - جوانان
X
تبلیغات
رایتل

مودرمانی با میوه های یخچالی

یکشنبه 26 تیر‌ماه سال 1390
  • رنگ موها را ثابت نگه دارید

آب معدنی دارای محتویاتی است که روی موهای بلوند و قرمز تاثیرگذار است. یک چهارم فنجان سرکه سفید را با نصف فنجان آب تصفیه شده مخلوط کنید و قبل از اینکه موهای خود را با آب سرد بشویید، روی آن بریزید. این مخلوط رنگ موها را ثابت نگه می‌دارد.

  • چربی موها را بگیرید

برای کاهش چربی اضافی موها،‌یک پنبه آرایشی را برداشته (پنبه‌های توپی گرد) و آن را با روغن فندق مرطوب کنید. سپس پنبه را روی ساقه موهای خود بمالید و بعد موها را با آب سرد بشویید. برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن موها 5 قطره روغن بادام را به شامپوی خود اضافه کنید. لازم است بدانید، نرم‌کننده‌ها حاوی موادی هستند که اگر با پوست سر تماس پیدا کنند، می‌تواند باعث خشکی پوست سر شوند، بنابراین نرم‌کننده را فقط به ساقه‌های موی خود بمالید و از حساس شدن پوست سر جلوگیری کنید.

  • خشکی را درمان کنید

ماسک روغن زیتون می‌تواند درمان مناسبی برای خشکی موها باشد. یک فنجان روغن زیتون را روی موهای خود بمالید و آن را شانه بزنید و اجازه بدهید روغن یک ساعت روی موهایتان بماند. برای اینکه روغن بیشتر جذب موها شود، سشوار را به مدت 5 دقیقه روی قسمت پایینی و ساقه موی خود نگه دارید. مراقب باشید سشوار را روی پوست و فرق سر نگیرید. زیرا این بخش به طور طبیعی گرما دارد و گرمای اضافه می‌تواند باعث چرب شدن بافت سر شود.