فرصت استثنایی کسب و کار اینترنتی href="http://richgoptr.com/pages/index.php?refid=behnoosh">richgoptr.com fmptr.comgenuineptr.compaypermails.comroyalptr.com
کد نمایش آب و هوا کد نمایش آب و هوا

مترجم سایت

مترجم سایت

سال ۹۲مبارک - جوانان
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

سال ۹۲مبارک

چهارشنبه 30 اسفند‌ماه سال 1391

درود و سلامی به سرسبزی بهار و رایحه گلهای بهاری،
تقدیم به شما دوستان و همراهان خوبم

 

شما عزیزانی که آخرین لحظات سال 91 رو با تمام افت و خیزها و اتفاقات خوب و بدش دارید پشت سر می گذارید و الان که کمتر از 24 ساعت به سال تحویل نوروز 92 باقیست امیدوارانه به استقبال بهاری دل انگیز، در انتظار تولد دوباره ی طبیعت و سالی سرشار از عشق و زندگی نشسته اید.

سالی که به انتهای اون نزدیکیم رویدادهای زیادی را در خود داشت و گرچه اتفاقات بدش کم نبود ولی باید اونهارو به فال نیک گرفت. در این سال، دوست داشتن و عشق ورزیدن را چه زیبا تجربه کردیم، داشته ها و نداشته ها، غم ها و شادیهایمان را از دور دست های دنیایی مجازی به اشتراک گذاشتیم. پای حرف های همدیگه نشستیم، به درد دل های همدیگه گوش دادیم، با یکدیگر خندیدیم، اندوهمان را با هم قسمت کردیم
.


اما چه زود گذشت، مثل یک چشم برهم زدن؛ انگار همین دیروز بود که خود را برای نوروز 91 آماده می‌کردیم ... و حالا باز هم رسیدیم به انتها، انتهای فصلی دیگر از زندگی و انتهای سالی که سرانجام به نوروز گره خواهد خورد و به پیشواز رسیدن عید و بهاران و سال نو، بر سر سفره های سرشار از معنویت هفت سین شاهد تحولی شگرف، تلنگری نویدبخش و با طراوت خواهیم بود.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

زمان دقیق تحویل سال نو 1392ساعت ۱۴ و ۳۱ دقیقه و ۵۶ ثانیه روز چهارشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۱ هجری شمسی
مطابق با ۸ جمادی الاول ۱۴۳۴ هجری قمری و ۲۰ مارس ۲۰۱۳ میلادی


امید که لحظه‌های آخر سال را دریابیم، کمی به خودمان بیاییم و ببینیم که در این یک سال چه کرده‌ایم، چه چیزی را به دست آورده‌ایم و چه چیز‌هایی را از دست داده‌ایم. آنهایی را که از دستشان داده‌ایم هیچگاه به دست نمی‌آوریم و فقط می‌توانیم افسوس از دست دادنشان را بخوریم، ولی برای کارهایی که انجام ندادیم و باید انجام می‌دادیم، هنوز فرصتی باقیست تا کمی تامل کنیم. این روزها که نوید‌بخش روزهای بهاری است به ما هشدار می‌دهد تا از فرصت‌ها به بهترین وجه استفاده کنیم و مهمتر از همه بخواهیم، به طریقی شایسته عمل کرده و همیشه دعایمان این باشد که در وانفسای قحطی محبت، هیچ چشمی گریان نشود.

و اینک در آستانه طلوع اولین روز بهار، در جشن رویش و سرسبزی و در تجسم عظیم ترین دگرگونی طبیعت، بار دیگر تمام امیدهایمان را گره خواهیم زد به دعای تحویــل سال و با ایمان به اینکه وجود ما لبریز شود از وجود خداوند، اندیشه هایمان نیز از این تاثیرپذیری متحــول خواهد شد ...


یا مقلب القلوب والابصار
ای خدای دگرگون کننده دل‏ها و دیده ها
یا مدبر اللیل والنهار
ای تدبیر کننده روز و شب
یا محول الحول والاحوال
ای دگرگون کننده حالی به حال دیگر

حول حالنا الی احسن الحال
حال ما را به بهترین حال دگرگون کن
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


بهار با آمدنش طعم زندگی را به ما می چشاند و نوروز که می‌شود همه چیز تازه می‌شود. طبیعت در قاب چشم ما لباس نو می‌پوشد و شکل تازه‌ای می‌گیرد. با آمدن بهار همه خوشحالند و حس و حال ما هم انگار با آمدن عید تازه می‌شود. پول نو، بوی سبزه، ماهی قرمز، تنگ بلور، هفت‌سین، حاجی فیروز و... همه چیز برای یک اتفاق تازه و خجسته مهیاست. بهار، مراسم جشن طبیعت است که سرمست از پایان روزهای مرگ مصلحتی، زندگی دوباره را جشن می گیرد. بهار که بیاید برف ها آب می شود، خاک یخ زده جان می گیرد و نفس می کشد، دانه های نهفته در خاک، سنگ ها را هل می دهد و آنها را از روی سر و بدنش کنار می زند، گیاهان خشک شده پوست می اندازند و سمفونی زندگی، دوباره نواخته می شود، اما هیچ کدام از این حال ها به ما آدم ها دست نمی دهد ولی شاید آن جنب و جوش روزهای آخر اسفند و اوایل فروردین و آن ولع خرید کردن را بشود به حساب حالی به حالی شدن آدم ها در آستانه بهار گذاشت.

ما نه مثل برف آب می شویم و از شیب تند کوه پایین می ریزیم و نه مثل خاک، پوسته یخ زده تنیده به دورمان را می شکافیم و نفسی تازه می کنیم بلکه به جایش چیزهای تازه می خریم و خانه ها و ظاهرمان را نو می کنیم. شاید این هم نوعی همنوا شدن با سمفونی طبیعت باشد، یک نوع همدلی با بهار ولی به سبک آدمیزادی اش! همین هاست که بهار را بی نظیر می کند، همین است که با اینکه بهار میلیاردها سال عمر دارد باز هم هرسال برای آمدنش ذوق می کنیم و مثل نوزادی تازه رسیده به رویش لبخند می زنیم. بهار شاهکار خداست، شیرین کاری طبیعت، دستی که از آسمان به سوی ما دراز می شود و حیف است که این دست از صمیم قلب در پنجه های ما فشرده نشود.


حلـول سال نـو پیـشاپیش بر همگی مبـارک
و هر روزتـان شادمـانه چـون نـوروز

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org


به میمنت فرا رسیدن این روز بزرگ به نوبه خود صمیمانه ترین تبریکات را حضور یکایک شما بزرگواران و عزیزان معروض می دارم و از درگاه خداوند متعال برای تک تک شما، آرزوی سلامتی، شادکامی و سعادت دارم. آرزو میکنم که آغاز سال 92 برای شما سالی سرشار از موفقیت، کامیابی و بهروزی باشد. سالی سراسر عشق و دوستی، سالی پر از لحظه های خوش، اتفاقات خوشایند و آینده ساز و انشاالله که روزهای تعطیلی را که در پیش خواهید داشت برای شما ایام خوش و لذت بخشی باشد و بتوانید کمال استفاده را از آن ببرید.


تا بهار دیگر فقط یک سلام به خورشید باقیست …
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net
با آرزوی بهترین شادباش ها برای یکایک شما عزیزان