فرصت استثنایی کسب و کار اینترنتی href="http://richgoptr.com/pages/index.php?refid=behnoosh">richgoptr.com fmptr.comgenuineptr.compaypermails.comroyalptr.com
کد نمایش آب و هوا کد نمایش آب و هوا

مترجم سایت

مترجم سایت

شاخصهای واقـعی برای افـراد موفـق و ناموفـق - جوانان
X
تبلیغات
زولا

شاخصهای واقـعی برای افـراد موفـق و ناموفـق

جمعه 21 تیر‌ماه سال 1392


شاخصهای واقـعی برای افـراد موفـق و ناموفـق


ما خود را چگونه می بینیم؟ بیشترین و شایع ترین کلمات و عباراتی که به کار می بریم، کدام هستند؟ احساسات ما در اغلب مواقع چگونه است؟ زمان خود را صرف چه کارهایی می کنیم؟ مشکلاتمان را چگونه و از چه طریقی حل می کنیم؟ این موارد و بسیاری موارد دیگر شاید کوچک به نظر برسند، اما همین چیزهای کوچک ما را ساخته و به دنیا نشان می دهد ...
ما، همان چیزی هستیم که می گوییم، نشان می دهیم، انجام می دهیم و یا احساس می کنیم. طرز ایستادن ما، تن صدای ما و یا سطح انرژی ما، همگی به عنوان نماینده ای هستند که ما را به جهان معرفی می کنند!


پس از این مقدمه، اینفوگرافیکی از شاخص موفقیت که توسط MaryEllen Tribby تهیه شده و توسط تکنولایف ترجمه شده را به شما معرفی می کنیم. وی این شاخص را پس از ملاقات و کار با موفق ترین و باهوش ترین کارآفرینان جهان و الهام گرفتن از آنها، تهیه کرده است. در این شاخص به تفاوت عمده ویژگی ها و صفت افراد موفق و افراد ناموفق پرداخته شده است.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org
محیط کار خود را لذت بخش کنیم


چگونه محیط کار خود را به یک محیط لذت بخش تبدیل کنیم؟ در این دوران سخت اقتصادی، یک دفتر کار لذت بخش می تواند یک امتیاز رقابتی برای تجارت و کسب و کار شما باشد.


گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org